Tovar podľa značiek
Úvod Inštalačný materiál Rúra medenáSANCO rúra medená tvrdá

SANCO rúra medená tvrdá

SANCO rúra medená tvrdá

Výrobca: WIELAND
Odporučiť známemu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Meno príjemcu:
E-mail príemcu:
Predmet správy:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:
Mám otázku
Opýtať sa na produkt: SANCO rúra medená tvrdá
Vaše meno:
Váš e-mail:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:

Varianty tovaru:

  rozmer Dostupnosť Katalógové číslo Cena
SANCO rúra medená tvrdá 15x1 mm   skladom SANCO 15T
8,39 € bez Dph
10,06 € s Dph
SANCO rúra medená tvrdá 18x1 mm   skladom SANCO 18T
9,02 € bez Dph
10,83 € s Dph
SANCO rúra medená tvrdá 22x1 mm   skladom SANCO 22T
10,17 € bez Dph
12,20 € s Dph
SANCO rúra medená tvrdá 28x1 mm   skladom SANCO 281T
12,58 € bez Dph
15,10 € s Dph
SANCO rúra medená tvrdá 28x1,5 mm   skladom SANCO 285T
19,06 € bez Dph
22,87 € s Dph
SANCO rúra medená tvrdá 35x1,5 mm   skladom SANCO 35T
22,30 € bez Dph
26,76 € s Dph

Popis SANCO rúra medená tvrdá

WIELAND SANCO rúry medné tvrdá. Medené (CU) rúry sú vhodné ako pre rozvody kúrenia, plynu tak i pre rozvody pitnej vody.

 

Meď je nehorlavý materiál, rúrky sú odolné vysokým teplotám nad 1000°C (bod tavenia medi je 1083°C), európske predpisy zaraďujú meď do triedy A1 – čo je najvyššie; hodnotenie požiarnej odolnosti, pri horení neprodukujú škodlivé plyny; Všetky spoje (tvrdé spákovanie aj lisovanie) sú odolné vysokým teplotám, bezpečne vydržia 650°C počas 30 min. bez toho, aby z nich unikol plyn. Prídavné bezpečnostné prvky (protipožiarné armatúry) preto nie sú potrebné; Majú malé tlakové straty, vnútorný povrch je hladký a hlavne, pri spojoch sa prietokový prierez nezužuje. Pritom vydržia vyššie prevádzkové tlaky aj pri malých hrúbkach steny; Medené rurky aj tvarovky sú normalizované v systéme Európskych noriem, je to univerzálny systém, nezávislý od výrobcov. Tvarovka od ktoréhokoľvek výrobcu je použiteľná s každou rúrkou, a je zaručené, že produkt bude k dispozícii aj po desaťročiach; Rúrky majú dlhú, desaťročiami overenú životnosť, sú odolné korózii, nestarnú, ich vlastnosti sa časom nemenia, sú odolné UV žiareniu aj zmenám teplôt; Sú plynotesné; Inštalácia je jednoduchá a rýchla; Meď je 100% recyklovatelná, na konci životnosti sa väčšina medených produktov vracia do výrobného procesu; Je to univerzálny materiál, použiteľný skoro vo všetkých oblastiach inštalácií TZB: rozvody pitnej vody (studená aj teplá), inštalácie rozvodov vykurovania, inštalácie rozvodov zemného, skvapalneného plynu, mediciálnych aj priemyselných plynov, klimatizácia, výstavba olejového vykurovania, inštalácie odpadov dažďovej vody, rozvody pneumatických zariadení.

Info Platba a dodanie Kontakt

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

Pricemania.sk – Porovnanie cien

 

 

Navštívte Pohodadomova.sk v ShopMania

 

WebShopy - Katalog internetovych obchodov

 

Seo servis

PohodaDomova.sk
Copyright 2013 - 2022 © Kúpeľňa, Kúrenie, Kanalizácia,Voda, Plyn, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo pod jednou strechou.
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar. Veľký význam kladieme, aby bol tovar skladom a ak tak v čo najskoršom možnom termíne dodaný. Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky