Tovar podľa značiek
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Kúpeľňa, kúrenie, radiátory, kotly to je pohodadomova.sk

Vážení zákazníci,

vitajte na našej internetovej stránke, ktorá pôsobí v predaji od roku 2008. Za ten čas sme dospeli a ponúkame naozaj len kvalitné výrobky od slovenských dodávateľov, ktoré majú nielen jednu obrovskú výhodu. Reklamácie a záručné doby sú pri kúpe špecializovaného tovaru veľmi dôležité a preto výhradne spolupracujeme len so slovenskými dodávateľmi. Ponúkame komplexný sortiment pre TZB ako kúpeľňu, vykurovaciu techniku, kanalizáciu a rozvod vody. Sme odborný špecializovaný e-shop, ktorý sleduje najnovšie trendy výrobkov, ktoré sú súčasťou moderného bývania a uľahčujú nám bývať v čistom, zdravom a ekologickom domove. V našom sortimente nájdete kvalitné a značkové produkty od známych a certifikovaných výrobcov: 

ViessmannJunkersProthermImmergasWolfViadrusAttackRehauViega, Kolo-Sanitec,

RavakSanSwiss, HuppeBemetaAlcaplastIsan, P.M.HSanelaGeberit, ViegaSchell, Ivar,  Korad, Honeywell, JIKA, LAUFEN, KLUDI, ORAS, GROHE, HANSGROHE, RAF, Voogel&Noot, DeWalt, Qtermo,  Heimeier, Salus, HERZ, Kaldewei a ponúkaných výrobkov ako sanitárna keramika (umývadlá, WC - klozety, závesné WC, pisoáre, bidety) kúpeľňový nábytok, vane, sprchové kúty, sprchové vaničky, vodovodné batérie, podomietkové nádržky, podľahové žľaby, radiátory, podľahové kúrenie, kotly,

Naším cieľom je ušetriť Vás od každodenných problémov a ponúknuť kvalitné produkty za výborné ceny. Pre Vašu bezpečnosť a korektnosť voči nám sme prešli auditom bezpečného nákupu viď. logo! 

 

Prajeme Vám príjemný nákup:-)


Akciové produkty

Odporúčame vám

Info Platba a dodanie Kontakt

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

  

  

 

 

PohodaDomova.sk
Copyright 2013 - 2020 © Kúpeľňa, Kúrenie, Kanalizácia,Voda a Plyn pod jednou strechou
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar. Veľký význam kladieme, aby bol tovar skladom a ak tak v čo najskoršom možnom termíne dodaný. Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky