Tovar podľa značiek
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod KúpeľňaUmývadlo

Umývadlo

Umývadlo krásne keramické z rôznych dielní kúpeľňovej sanity od renomovaných výrobcov s dlhoročnou zárukou. V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti, dizajnové skvosti.  Umývadlo tak môže byť asymetrické umývadlo, zápustné umývadlo, nábytkové umývadlo, dokonca aj rohové umývadlo.

Dizajnové umývadla sa tešia veľkej obľube no v súčasnosti sú štýlové umývadlá na dosku a dvojumývadlá. Ak hľadáte lacné umývadlo naštívte našu kategóriu Eco Kúpeľňa. Aby ste umývadlu dodali šmrnc tak použite chrómový sifón .

klasické

klasické

12 produktov
umývadielka

umývadielka

4 produkty
dvojumývadlo

dvojumývadlo

3 produkty
asymetrické

asymetrické

5 produktov
na dosku

na dosku

10 produktov
zápustné

zápustné

4 produkty
rohové

rohové

1 produkt
nábytkové

nábytkové

2 produkty
Info Platba a dodanie Kontakt

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

  

  

 

 

PohodaDomova.sk
Copyright 2013 - 2019 © Kúpeľňa, Kúrenie, Kanalizácia,Voda a Plyn pod jednou strechou
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar. Veľký význam kladieme, aby bol tovar skladom a ak tak v čo najskoršom možnom termíne dodaný. Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky