Tovar podľa značiek
Úvod Inštalácia voda čerpadlá Domáca vodáreň so samonasávacím čerpadlomGrundfos Čerpadlo MQ3-45 samonasávacie čerpadlo

Grundfos Čerpadlo MQ3-45 samonasávacie čerpadlo

Grundfos Čerpadlo MQ3-45 samonasávacie čerpadlo

Kód: 96515415
Výrobca: Grundfos
Odporučiť známemu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Meno príjemcu:
E-mail príemcu:
Predmet správy:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:
Dostupnosť:
skladom
cena dopravy
Kúpou tohoto produktu získate 527 bodov.
Cena bez dph: 439,88 €
Cena s dph: 527,85 €
Množstvo:
KúpiťMám otázku
Opýtať sa na produkt: Grundfos Čerpadlo MQ3-45 samonasávacie čerpadlo
Vaše meno:
Váš e-mail:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:

Popis Grundfos Čerpadlo MQ3-45 samonasávacie čerpadlo

Čerpacia stanica MQ je kompaktná jednotka, ktorá obsahuje čerpadlo, motor, membránovú tlakovú nádobu, snímač tlaku a prietoku, riadiacu jednotku a spätnú klapku. Riadiaca jednotka zaisťuje automatický nábeh čerpadla do prevádzky pri odbere vody a jeho automatické vypnutie, akonáhle sa odber vody zastaví. Riadiaca jednotka ďalej chráni čerpadlo v prípade výskytu poruchy.

 

 

Vďaka svojej samonasávacie schopnosti môže čerpadlo MQ čerpať vodu, ktorej hladina sa nachádza pod úrovňou miesta inštalácie čerpadla. V zahltenom stave je čerpadlo schopné nasať vodu z hĺbky 8 metrov za menej ako 5 minút. Táto samonasávacie schopnosť uľahčuje montáž a zapínanie čerpadla.

Zaisťuje tiež spoľahlivejšie dodávku vody v inštaláciách s rizikom prevádzky bez kvapaliny a priesaku sacia hadica či sacieho potrubia.

Vstavaná ochranná funkcia:
V prípade prevádzky nasucho alebo prehrievaniu, napr. Pri zadretiu hriadeľa alebo preťaženia, sa čerpadlo automaticky zastaví, čím sa zabráni poškodeniu motora.

Automatický reset:
Čerpadlo má vstavanú automatickú resetovacie funkciu. V prípade signalizácie behu nasucho alebo podobného núdzového stavu bude čerpadlo odstavené z prevádzky. Čerpadlo sa bude pokúšať nabehnúť znovu do prevádzky každých 30 minút po dobu 24 hodín. Túto resetovacie funkciu možno vypnúť.

Nízka prevádzková hlučnosť:
Vďaka svojej hydraulické konštrukcii a vnútornému chladenie vykazuje čerpadlo extrémne tichá prevádzka a je tak vhodné ako pre vnútorné, tak aj na vonkajšiu inštaláciu.

Tlaková nádoba:
Vstavaná tlaková nádoba obmedzuje spínacie frekvenciu v prípade netesnosti potrubia, čo má pozitívny vplyv na stupeň opotrebovania čerpadla.

 

 

Vlastnosti

Parametry
Čerpacie výkon 3 m3/h
Dopravná výška 45 m
Kritie IP IP 54
Sieťová prípojka 1~230 V, 50 Hz
Jmenovitý tlak 7,5 bar
Typ pripojenia závitové
prípojka výtlaku 1"
dĺžka pripojovacieho kábla 2 m
Príkon 1000 W
Copyright 2013 - 2024 © Kúrenie, Stropné chladenie, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar.  Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. Naši partneri: viessmann, rehau, uponor, herz, pipelife, viega, geberit, brilon, zhender

Quatro - jednoduchý nákup na splátky