Tovar podľa značiek

DAB E.SYBOX Elektronický posilňovací systém

DAB E.SYBOX Elektronický posilňovací systém

Kód: 60147200
Výrobca: DAB
Odporučiť známemu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Meno príjemcu:
E-mail príemcu:
Predmet správy:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:
Dostupnosť:
skladom
cena dopravy
Kúpou tohoto produktu získate 1092 bodov.
Cena bez dph: 910,42 €
Cena s dph: 1 092,50 €
Množstvo:
KúpiťMám otázku
Opýtať sa na produkt: DAB E.SYBOX Elektronický posilňovací systém
Vaše meno:
Váš e-mail:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:

Popis DAB E.SYBOX Elektronický posilňovací systém

DAB.E.SYBOX
E.SYBOX je elektronický systém pre posilnenie tlaku v domácich alebo komerčných rozvodoch. E.SYBOX nevyžaduje žiadne ďalšie komponenty pre inštaláciu. Skladá sa zo samonasávacieho viacstupňového čerpadla, frekvenčného meniča, snímača prietoku a tlaku, LCD displeja s vysokým rozlíšením a z tlakovej nádoby s objemom 2l. Zariadenie môže byť inštalované vo vertikálnej i horizontálnej polohe a dokonca aj v tesných priestoroch bez veľkej výmeny vzduchu. Motor je chladený vodou, kryt čerpadla z ABS materiálu, ktorý znižuje hluk a zariadenie je vybavené antivibračnými podložkami, vďaka týmto vlastnostiam dosahujeme veľmi nízku hlučnosť (45dB). Vstavané bezdrôtové zariadenie uľahčuje vytváranie posilňovacích staníc (komunikácia možná až so 4 zariadeniami E.SYBOX) a možnosť prepojiť i s daľšími DAB zariadeniami.
  • Stupeň ochrany: IP44
  • Trieda izolácie: F
  • Čerpaná kvapalina: čistá, bez pevných nebo abrazívnych látok, neagresívna, neviskózna, nekryštalizujúca a chemicky neutrálna.
  • Maximálna teplota kvapaliny: 40 °C
  • Maximálna teplota okolia: 50 °C
  • Maximálna hĺbka sania: 8m
  • Maximálny pracovní tlak: 8 bar (800 kPa).

Copyright 2013 - 2024 © Kúrenie, Stropné chladenie, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar.  Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. Naši partneri: viessmann, rehau, uponor, herz, pipelife, viega, geberit, brilon, zhender

Quatro - jednoduchý nákup na splátky