Tovar podľa značiek
Úvod InfoNákup na splátky

Nákup na splátky

Nákupy na splátky Quatro,
 
 
nákupy na splátky su dnes veľmi jednoduché a rýchle. Využite našu možnosť a uistite sa, že naozaj nakupujete u kvalitného dodávateľa.
  • Vložte tovar do nákupného košíka.
  • V druhom kroku objednávky zvoľte spôsob platby "splátky Online".
  • Po odoslaní objednávky vyberte typ úveru, vyplňte potrebné údaje a počkajte na schválenie úveru.

Osobný odber tovaru na splátky na pobočke:

  • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš email vytlačte a podpíšte. Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy alebo nemáte možnosť tlače splátkových zmlúv, radi Vám zmluvy  vytlačíme a zašleme na adresu.
  • Pri preberaní tovaru zmluvy predložte spolu s Vaším OP aj druhý doklad totožnosti (karta poistenca, vodičský preukaz, pas). UPOZORNENIE: tovar na splátky je možné prebrať len osobou, ktorá o úver žiada.

Doprava tovaru na splátky až k Vám:

  • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš email vytlačte,  podpíšte a zašlite spoločne s kópiou oboch strán občianskeho preukazu poštou na adresu: Teneduria Consulting s.r.o. Mlynarovičova 2, 851 03 Bratislava.
  • Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy, kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 948 077 007 alebo emailom obchod@pohodadomova.sk

 

Ako nakupovať:

Keď ste držiteľom Quatro Karty

So Striebornou Quatro kartou nakúpite na splátky veľmi jednoducho a rýchlo. Stačí vám len OP a Strieborná karta a môžete nakupovať až do výšky 5 000 €.* Rovnaké výhody Vám prináša aj karta Triangel klub.

Keď ešte nemáte Quatro Kartu

Na nákupy do 1000 € vám stačí len občiansky preukaz! Ak sa chystáte nakúpiť od 1 000 € - 5 000 €, budete potrebovať nasledujúce doklady:

 

Zamestnaný občan

 

Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a kópiu aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľALEBO potvrdenie zamestnávateľa o príjme na našom tlačive (tlačivo nájdete tu).


Živnostník


Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO ALEBO potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné.

 


Dôchodca


Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a rozhodnutie (výmer) o priznaní alebo zvýšení alebo znížení dôchodku  ALEBO kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ ALEBO potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku.

 


Pri nákupe nad 5 000 € je klient posudzovaný individuálne.

* V prípade individuálneho posúdenia klienta má spoločnosť právo vyžiadať si ďalšie doklady.Nakupujte u nás čokoľvek:

 

Nakupovať na splátky je výhodnejšie a zodpovednejšie, ako by ste mali míňať svoje úspory! A navyše si dobu splácania a výšku mesačnej splátky prispôsobíte presne podľa vašich predstáv. Zvolíte si akontáciu od 10 % do 50 % a dobu splácania od 6 mesiacov do 5 rokov.

 

 

Chcete vedieť ako a koľko budete splácať? Použite splátkovú kalkulačku priamo v detaile produktu. Keďže nákup na splátky je možný len pri tovare s cenou 120€ s DPH a viac, pri tovare s nižšiou cenou sa Vám kalkulačka nezobrazí.


Copyright 2013 - 2024 © Kúrenie, Stropné chladenie, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar.  Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. Naši partneri: viessmann, rehau, uponor, herz, pipelife, viega, geberit, brilon, zhender

Quatro - jednoduchý nákup na splátky