Tovar podľa značiek
Úvod InfoReklamačný poriadok

Reklamačný poriadok

Reklamačný proces a jeho postup nájdete v obchodných podmienkach TU bod č.8
 
 
Pri uplatňovaní reklamácie dodržujte prosím nasledujúci postup:
 
a. Pošlite nám e-mail, telefonicky kontaktuje, alebo zašlite tovar na našu adresu, kde uvediete typ výrobku, jeho výrobné číslo (ak má), číslo predajného dokladu a popis závady kde popíšete v reklamačnom protokole. 
b. ak nám zašlete e-mail, alebo telefonicky kontaktujete, vieme Vám poskytnúť prípadne najbližšie autorizovaný servis k Vášmu bydlisku.
c. o výsledku reklamácie Vám do 30 dní zašleme písomnú informáciu, a zároveň Vás i o tomto upovedomíme telefonicky/e-mailom.
 
Tu nájdete Reklamačný protokol, ktorý je potrebný vyplniť: REKLAMAČNÝ PROTOKOL
Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2013 - 2024 © Kúrenie, Stropné chladenie, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar.  Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. Naši partneri: viessmann, rehau, uponor, herz, pipelife, viega, geberit, brilon, zhender

Quatro - jednoduchý nákup na splátky