Tovar podľa značiek
Úvod FotovoltaikaSolax menič Solax X3-Hybrid-8.0-D (G4), 3.-fáz.

Solax menič Solax X3-Hybrid-8.0-D (G4), 3.-fáz.

Solax menič Solax X3-Hybrid-8.0-D (G4), 3.-fáz.

Kód: GBCG-210-4080
Výrobca: Sanela
Odporučiť známemu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Meno príjemcu:
E-mail príemcu:
Predmet správy:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:
Dostupnosť:
skladom
cena dopravy
Kúpou tohoto produktu získate 2150 bodov.
Cena bez dph: 1 791,67 €
Cena s dph: 2 150,- €
Množstvo:
KúpiťMám otázku
Opýtať sa na produkt: Solax menič Solax X3-Hybrid-8.0-D (G4), 3.-fáz.
Vaše meno:
Váš e-mail:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:

Popis Solax menič Solax X3-Hybrid-8.0-D (G4), 3.-fáz.

SolaX X3 Hybrid je trojfázový invertor pripojený do siete bez transformátora, ktorý je zodpovedný za synchronizáciu s elektrizačnou sieťou distribučnej spoločnosti s cieľom zabezpečiť spotrebu energie vyrobenej solárnymi panelmi. Obsahuje dva regulátory MPPT s účinnosťou vyššou ako 99%, ochranou IP65 a rôznymi komunikačnými protokolmi, a to ako na monitorovanie jeho činnosti, tak aj na komunikáciu s príslušenstvom merača energie.

So SolaX X-Hybrid môžete zabezpečiť, aby sa vám nikdy nevybilo napájanie, a to ani počas výpadku prúdu. Núdzový zdroj napájania alebo prepínač "EPS" umožňuje X-Hybridu pracovať úplne mimo siete, čo znamená, že v prípade výpadku prúdu sa použije energia uložená v batériách.

Tento invertor umožňuje distribúciu energie do externej siete, keď je výroba solárnej energie vyššia ako vnútorná spotreba domu.

Výhody systémov SolaX
  • SUPER ASYMETRIA PRETEKANIA (až do 150 % menovitej kapacity)

Nový striedač dokáže preniesť voľnú kapacitu striedavého prúdu z jednej fázy do viac zaťaženej druhej fázy. V praxi to znamená, že asymetria na jednej fáze môže dosiahnuť až 150 % menovitého výkonu, teda napríklad 5 kW na jednu fázu namiesto obvyklých 3,3 kW. Tým sa výrazne zlepší vlastná spotreba používateľa z uskladnenej alebo priamo využívanej solárnej energie. Funkcia Super Spillover Asymmetry (SPA) nie je k dispozícii pre modely SolaX Hybrid G4 15.0.

  • TAKMER NULOVÉ PRETEČENIE

Hybridné meniče nastavené na prevádzku s prepadom majú často problémy s nulovaním, najmä pri malých odberoch alebo zaťaženiach. Nový SOLAX G4 to zvláda výborne a doťahuje nezaťažené fázy na 8-14 W.

  • ČAS ZÁLOHOVANIA < 10 ms (bez externého EPS-boxu)

Nová generácia má vlastné interné stýkače, ktoré umožňujú prepínanie medzi AC OUT a EPS OUT bez použitia externého EPS Boxu. Výstup EPS tak zostáva stále pod napätím a prepnutie zdroja napájania nastane za menej ako 10 ms, čo je dostatočné na nepretržitú prevádzku takmer všetkých aplikácií.

  • PREVÁDZKA BEZ SIETE ALEBO PANELOV

Táto nová funkcia systému SOLAX G4 poteší najmä inštalatérov technológií. Okrem rýchlej inštalácie v priebehu 30 min. nevyžaduje menič na spustenie a prvotné nastavenie sieť ani slnko. Vnútorné napätie z batérie možno využiť na úplné oživenie systému a flexibilne tak naplánovať práce.

  • ROZSAH VÝKONU DO 15 kW (AC)

Nová generácia sa dodáva vo výkonovom rozsahu od 5 do 15 kW (AC) a je zaťažiteľná až do 18 kWp na strane fotovoltického modulu. Je vhodná aj pre menšie priemyselné aplikácie. Pre ešte väčšie nároky zostala zachovaná funkcia paralelnej prevádzky až 10 meničov (v súčasnosti tu ešte prebiehajú testy).

  • OVLÁDANIE SPOTREBIČOV POMOCOU RELÉOVÝCH KONTAKTOV

Úplnou novinkou v meniči je výstupné bezpotenciálové relé na signalizáciu preťaženia. To pomáha striedaču využívať maximum dostupnej energie a môže spínať akékoľvek spotrebiče v dome. Jednoduchý začiatok pri kombinovaní sektorov fotovoltiky s vykurovaním domu alebo ohrevom vody či elektromobilitou. To umožňuje nastaviť nastaviteľné parametre funkcie v striedači v čase alebo v spojení s batériami SOC.

Copyright 2013 - 2024 © Kúrenie, Stropné chladenie, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar.  Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. Naši partneri: viessmann, rehau, uponor, herz, pipelife, viega, geberit, brilon, zhender

Quatro - jednoduchý nákup na splátky