Tovar podľa značiek
Úvod Inštalačný materiálLoxeal 58-11 lepidlo na závity 100 ml

Loxeal 58-11 lepidlo na závity 100 ml

Loxeal 58-11 lepidlo na závity 100 ml

Kód: LOXEAL 5811
Výrobca: Ivar
Odporučiť známemu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Meno príjemcu:
E-mail príemcu:
Predmet správy:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:
Dostupnosť:
skladom
cena dopravy
Kúpou tohoto produktu získate 19 bodov.
Cena bez dph: 16,- €
Cena s dph: 19,20 €
Množstvo:
KúpiťMám otázku
Opýtať sa na produkt: Loxeal 58-11 lepidlo na závity 100 ml
Vaše meno:
Váš e-mail:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:

Popis Loxeal 58-11 lepidlo na závity 100 ml

Anaeróbne vysoko kvalitné potrubné tekutá tesnenie LOXEAL plne nahrádzajú klasické konope. Výhodou je veľmi ľahká a rýchla aplikácia. Šetrí váš čas i finančné prostriedky. Tesní všetky druhy kovových závitov z ocele, mosadze, pozinku, medi. U menej aktívnych materiálov, ako sú chróm, nerez a pod. odporúčame pred aplikáciou tesnení LOXEAL použiť LOXEAL Aktivátor 11. (Nájdete v sekcii Iniciátory a povrchové kondicionéry). Tekutá tesnenie chráni spoj proti korózii. Je odolný voči olejom, benzínu, brzdovej kvapaline a väčšine chemikálií. Teplotná odolnosť od -50 do +150 st. C. Na očistený a odmastený povrch závitu stačí naniesť dostatočný krúžok na začiatok závitu, ktorý sa roznesie po celej jeho dĺžke. Vytvára demontovateľná spojenie. 
 
 

Anaeróbne lepidlo na utesňovanie kovových závitových spojov. Schválené pre plyn (DVGW, DIN - EN 751-1), vysokotlakový plyn a LPG (Australian Gas Association - Povolenie číslo 5048) pre pracovné tlaky až do 20 bar. Schválené použitie pre kyslík v plynnom stave pre pracovné tlaky až do 10 bar a pracovnú teplotu až 60 ° C (BAM 1432/95 4-755). Ďalej schválené použitie pre pitnú vodu (č. Reg. WRAS 1310513), registrované v programe NSF, zapísané v kategórii P1 (č. Reg NSF 141234) ako prijateľný pre použitie v potravinárskej oblasti, za predpokladu že zmes nepríde do priameho alebo nepriameho styku s potravinami. Nahrádza teflónovú tesniacu pásku a kúdeľ, okamžite tesní spoje so strednými tlaky. Tesní skrutkové spoje s pracovnými médiami ako sú napr. Plyn, LPG, voda, uhľovodíky, oleje a iné chemikálie. Tixotropná vlastnosť produktu zabraňuje vytekaniu tesniaceho materiálu zo závitov pri a po jeho aplikácii alebo počas vytvrdzovania. Rázy a vibrácie nemajú vplyv na tesnosť závitových spojov v rozsahu použitých teplôt od -50 ° C do + 150 ° C.


Copyright 2013 - 2024 © Kúrenie, Stropné chladenie, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar.  Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. Naši partneri: viessmann, rehau, uponor, herz, pipelife, viega, geberit, brilon, zhender

Quatro - jednoduchý nákup na splátky