Tovar podľa značiek
Úvod Inštalačný materiál Pipelife RadopressPipelife Plasthliníková rúrka s izoláciou červená na kúrenie a pitnú vodu

Pipelife Plasthliníková rúrka s izoláciou červená na kúrenie a pitnú vodu

Pipelife Plasthliníková rúrka s izoláciou červená na kúrenie a pitnú vodu

Kód:
Výrobca: Pipelife
Séria: RADOPRESS
Odporučiť známemu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Meno príjemcu:
E-mail príemcu:
Predmet správy:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:
Dostupnosť:
skladom
cena dopravy
Kúpou tohoto produktu získate 1 bod.
Cena bez dph: 1,99 €
Cena s dph: 1,99 €
Množstvo:
KúpiťMám otázku
Opýtať sa na produkt: Pipelife Plasthliníková rúrka s izoláciou červená na kúrenie a pitnú vodu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:

Popis Pipelife Plasthliníková rúrka s izoláciou červená na kúrenie a pitnú vodu

Inštalačný systém RADOPRESS pre inštaláciu pitnej, studenej a teplej vody. kompletný sortiment pozostáva z viacvrstvových zosieťovaných polyetylénových rúrok ALPE-X, resp. z polyetylénu so zvýšenou odolnosťou proti teplote PE-RT, s antidifúznou vrstvou z hliníka (AL) a lisovaných a skrutkovaných tvaroviek. 

Viacvrstvové rúrky PE-X / AL / PE-X (PE-RT / AL / PE-RT) sa vyrábajú vytláčaním so stočenou hliníkovou páskou (AL) vloženou do vnútra potrubia. Hliníková vrstva je na oboch stranách pokrytá spojivom a vrstvami polyetylénu PE-X (PE-RT). Použitie hliníkovej vrstvy má za následok šesťnásobné zníženie tepelného predĺženia rúr v porovnaní s bežnými rúrkami PE-X, PE-RT a rúrkami s antifúznou vrstvou vyrobenou z polyvinylalkoholu (EVOH), čo je dôležité predovšetkým vo vykurovacích systémoch radiátorov.

Vysoká kvalita výrobkov a vynikajúce fyzikálne a mechanické parametre plastov, ako je odolnosť voči vysokej teplote a tlaku, zaisťujú inštaláciu potrubia Pipelife počas 50 rokov trvanlivosti.

Copyright 2013 - 2024 © Kúrenie, Stropné chladenie, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar.  Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. Naši partneri: viessmann, rehau, uponor, herz, pipelife, viega, geberit, brilon, zhender

Quatro - jednoduchý nákup na splátky