Tovar podľa značiek
Úvod Kúrenie a chladenie Termostat a regulácia podlahovkyHoneywell T3R bezdrôtový termostat náhrada za CM727RF, Y3H710RF0072

Honeywell T3R bezdrôtový termostat náhrada za CM727RF, Y3H710RF0072

Honeywell T3R bezdrôtový termostat náhrada za CM727RF, Y3H710RF0072

Kód: Y3H710RF0072
Výrobca: Honeywell
Odporučiť známemu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Meno príjemcu:
E-mail príemcu:
Predmet správy:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:
Dostupnosť:
skladom
cena dopravy
Kúpou tohoto produktu získate 91 bodov.
Cena bez dph: 75,92 €
Cena s dph: 91,10 €
Množstvo:
KúpiťMám otázku
Opýtať sa na produkt: Honeywell T3R bezdrôtový termostat náhrada za CM727RF, Y3H710RF0072
Vaše meno:
Váš e-mail:
Správa:
Vložte súčet:
antiSpam
Sem:

Popis Honeywell T3R bezdrôtový termostat náhrada za CM727RF, Y3H710RF0072

Honeywell T3R bezdrôtový termosta týždňový.

Potešte sa moderným programovateľným termostatom s mnohými funkciami za dostupnú cenu. Pri vytváraní termostatu T3R autori mysleli na praktickosť a jednoduchosť. Pre tých, ktorí chcú najflexibilnejší a najjednoduchší spôsob ovládania svojho pohodlia. Obsahuje batériami napájaný bezdrôtový termostat (v balení sú 2 batérie AA s 2-ročnou životnosťou) a bezdrôtový prijímač. Bezdrôtové termostaty sa dajú položiť kamkoľvek v domácnosti, pretože medzi termostatom a kotlom nie sú potrebné žiadne káble. Obsahuje stojan na stôl.

 

 

Flexibilné programovanie

Z výroby vopred naprogramované možnosti harmonogramu obsahujú programovanie na 7 dní, 6 období, ktoré vyhovujú potrebám pohodlia, ľahko naprogramovateľný dovolenkový režim alebo jednoduchú úpravu harmonogramu na 1+ hodinu.

Energetická úspora

Využíva pokročilý algoritmus, ktorý sa dokáže sám učiť, na inteligentné regulovanie vykurovania, čím zabezpečuje efektívnejšiu reguláciu kotla ako nikdy predtým. Kotol plus príslušenstvo.

Jednoduchosť používania

Intuitívne používateľské rozhranie, veľký jasný displej s podsvietením, ktorý je dobre čitateľný za všetkých svetelných podmienok, jednoduché veľké symboly a režimy Vypnúť/Ručne/Automaticky na jeden dotyk. Spoľahlivá, kódovaná, obojsmerná bezdrôtová komunikácia medzi termostatom a bezdrôtovým prijímačom.

Použitie

Štandardné a kombinované kotly (zapnúť/vypnúť), podlahové kúrenie, zónové ventily. Len kúrenie (24 — 230 V ~ 5(3) A).

Ostatné

Funkcia uzamknutia, ktorá zabraňuje nechcenej/neoprávnenej manipulácii, funkcia ochrany pred mrazom (aby potrubia v dome nikdy nezamrzli) a automatické nastavenie hodín pri sezónnych zmenách.

 


Súbory na stiahnutie

Názov Popis Odkaz Veľkosť Pridané
návod návod Honeywell bezdrátový termotat T3R 660562-navod_t3-t3r_honeywell-termostat.pdf 528.34 KB 12.03.2020
Copyright 2013 - 2024 © Kúrenie, Stropné chladenie, Rekuperácia a Tepelné čerpadlo
Prečo nakúpiť u nás

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar.  Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou. Naši partneri: viessmann, rehau, uponor, herz, pipelife, viega, geberit, brilon, zhender

Quatro - jednoduchý nákup na splátky